KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14351005
nr 1435 1005
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, "Stockholm". Signerad. Komposition med kända Stockholmsmotiv. Olja på duk, 80x67cm, yttermått inklusive ram: 88x74cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
40.000 kr
Såld:
52.000 kr
måndag 29 november 2021
kl 20:32:08
35.000 kr
37.000 kr
37.000 kr
37.000 kr (Budbetjänt)
40.000 kr
50.000 kr
45.000 kr
46.000 kr (Budbetjänt)
47.000 kr
48.000 kr (Budbetjänt)
50.000 kr
50.000 kr (Budbetjänt)
51.000 kr
- Klassiska
29 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska